O wyśmienitej lokalizacji Starego Dworku decyduje nie tylko położenie przy urokliwej kazimierskiej uliczce, także bezpośrednie sąsiedztwo promenady na wale wiślanym, na którą wiedzie furtka wprost z ogrodu.

Wjazd na posesję prowadzi bezpośrednio z ulicy Krakowskiej na 2 miejsca postojowe dla Gości, tuż przy budynku. Zwracamy się z uprzejmą prośbą, aby podczas parkowania aut uwzględnić ewentualne manewry podczas wyjazdu oraz nie wjeżdżać na teren zielony.

Ogród to ponad 500 m2 zielonej przestrzeni, gdzie można zjeść śniadanie na świeżym powietrzu, chodzić na bosaka po trawie, praktykować jogę, opalać się na leżaku, zagrać na kocu w ulubioną planszówkę lub poleżeć na trawie i pomarzyć o niebieskich migdałach…

Do Państwa dyspozycji są w ogrodzie:

  • zestaw mebli (stół kamienny i 4 krzesła z kompletem poduch);
  • klasyczne, drewniane leżaki;
  • koc piknikowy;
  • grill wraz z akcesoriami;
  • zestaw do gry w badmintona.

Zaś pomiędzy ogrodem, a dworkiem – magiczna przestrzeń ganku, nadaje ponoć kawie legendarnego aromatu, a każdej spędzonej tu w wiklinowym fotelu chwili – smaku beztroskich wakacji.

Istotnym wydaje się, aby w tym miejscu wspomnieć o trapiących, mniej lub bardziej w zależności od pogody, zarówno mieszkańców, jak i turystów odwiedzających latem Kazimierz, komarach.  Stąd też na wyposażeniu dworku, znajdą Państwa zawsze środek odstraszający komary oraz świecę ogrodową.